PRE-ORDER

Для всех желающих мы с радостью поможем оформить предзаказ по специальной цене - со скидкой 10%

Для Wonder Ocean стоимость:

  • Размер S со встроенным USB-портом и Power bank 4900 грн* 4410 грн;
  • Размер M со встроенными весами 5400 грн* 4860 грн;
  • Размер L со встроенными весами 5900 грн* 5310 грн;

Для Sunny Lemon стоимость:

  • Размер S со встроенным USB-портом и Power bank 4900 грн 4410 грн;

Условия осуществления предзаказа: полная оплата до 15.09.2019 на карточку Приват Банк

Поставка 15.09.19 (-/+ 7 дней).

Замовлення в один клік
Введіть ваші контактні дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Ваш кошик
Загальна сума:
0 РУБ
Оформити замовлення
HAPPY TRAVELERS. АЛІНА ДОЛІНІНА, ЯНА КЕНЗІРОВСЬКА, ДЕНИС ЛОГВИНЕНКО, САНТА ДІМОПУЛОС ТА ФАЇНА ТЕДЕЄВА — ПРО ПОДОРОЖІ РАЗОМ З ВАЛІЗОЮ HAVE A REST
HAPPY TRAVELERS. АЛІНА ДОЛІНІНА, ЯНА КЕНЗІРОВСЬКА, ДЕНИС ЛОГВИНЕНКО, САНТА ДІМОПУЛОС ТА ФАЇНА ТЕДЕЄВА — ПРО ПОДОРОЖІ РАЗОМ З ВАЛІЗОЮ HAVE A REST

У новому спецпроєкті Maincream, Have A Rest і Jaguar F-PACE Аліна Долініна, Яна Кензіровська, Денис Логвиненко, Санта Дімопулос та Фаїна Тедеєва розповідають про те, як готуються до подорожей, чи мають тревел-ритуали та за яким принципом обирають фінальну точку на карті.

 

Про спонтанність і планування у подорожах

 

 

Яна Кензіровська, модель і DJ:

Подорож для мене — це завжди підготовка заздалегідь. Я більше ловлю кайф від самого процесу планування і передчуття мандрівки. Завдяки модельній роботі не люблю понтанність, так як часто дізнаюсь про зйомку за день-два до неї. Тому я з тих, хто любить зібрати речі раніше, за 3-4 дні, і вже «сидіти на валізах». У вільний час просто смакую передчуття поїздки і завершую всі справи.

 

 

Аліна Долініна, засновниця бренду смарт-валіз Have A Rest:

Обожнюю подорожувати і роблю це досить часто. Якщо говоримо про сімейний відпочинок, то я готуюсь більш ретельно, щоб всій нашій сім’ї було максимально комфортно. Те ж стосується і поїздок з подругами: коли у кожної є своя родина, потрібно заздалегідь узгодити дати і «відпроситися» у чоловіків. Але час, проведений з подружками, точно цього вартує. Що ж стосується відпочинку з коханим, то планувати тут набагато простіше: все може вирішитись протягом кількох днів або ж ми можемо полетіти кудись спонтанно.

 

 

Денис Логвиненко, керуючий партнер Havas Digital Kyiv:

Свій відпочинок у фіксовані дати, наприклад, на Різдво, травневі свята чи день народження, я планую заздалегідь, а все інше — спонтанно. Я вже давно зрозумів, що подорожі — це мій особистий ретрит. Я маю кожного місяця полетіти чи поїхати кудись, щоб змінити картинку. Так я тікаю від сірості та нудьги. Мені хочеться побачити якомога більше і зрозуміти для себе, чи є певна точка на карті, де я почуватимусь найкомфортніше.

 

 

Санта Дімопулос, інфлюенсер, wellness & beauty expert:

Заздалегідь я планую лише тривалі подорожі з усією родиною. З друзями ж частіше відпочиваю спонтанно.

 

 

Фаїна Тедеєва, креативний директор Imagehouse Design Studio:

Якщо говорити про поїздки з друзями, то подорож для мене — це спонтанне рішення, яке приймається тут і зараз, а завтра ми вже кудись їдемо. Що ж стосується відпочинку з родиною та дітьми, він планується мінімум за тиждень, а частіше — за кілька місяців. На жаль, я не маю звички купувати квитки заздалегідь. Цій культурі планування я тільки вчуся.

 

Про передчуття подорожі

Аліна: У когось мандрівка починається в момент підйому на трап літака. Я ж починаю мріяти та візуалізувати, як тільки вирішую, куди поїду. Починаю переглядати фото краєвидів, читати про це місце і його пам’ятки, готувати гардероб і подумки обирати валізу для подорожі.

 

 

Яна: Ти згадала про підготовку гардеробу, то ж саме час зізнатися — раніше це було великою проблемою для мене. Я любила мандрувати за принципом «взяти все, і навіть шубу влітку». При цьому примудрялася повертатися назад ще й з понаднормовим багажем. Але зараз з кожним разом беру все менше й менше речей.

Я навчилася комбінувати луки, тож тепер мені не потрібно нагрібати «енну» кількість речей в надії, що потім вдасться щось заміксувати.

Денис: Головне — не забути забронювати готель і столик в ресторані, куди давно хотів потрапити. Тоді можна бути точно впевненим, що відпочинок вдасться.

 

Про тревел-ритуали

Яна: Знаю, що у багатьох є велика кількість таких. Звісно, ми не говоримо про обов’язковий б’юті-марафон. Мої головні тревел-ритуали — купити нову книгу та скласти свіженький плейлист. І арівідерчі — до подорожі готова!

Денис: Моя подорож починається з моменту внесення у календар помітки «out of office». Люблю сповіщення, які нагадують, що незабаром відбудеться щось хороше.

 

 

Санта: Часу на передчуття подорожі у мене точно немає, тому тревелритуали — це не моє. Мій головний анти-ритуал — збиратися в останній момент і на виході докидувати речі у валізу.

 

Про улюблені подорожі

Аліна: Маю кілька таких спогадів, які хочеться переживати знову й знову. Один з них — про подорож у Тибет, коли ми з групою піднімалися в гори. Це мікс походу, жорстких умов, духовного очищення та релаксу. Таку дозу екстриму хочеться повторити.

Ще дуже люблю Мальдіви. Я візуал та естет, тож для мене картинка небесно-блакитної води й красивих будиночків — це щось дуже надихаюче.

Ну, і звісно, обожнюю наші мандрівки з подругами. До речі, під час однієї з таких, в Амстердам, і почалася історія мого бренду Have A Rest. У багатьох моїх подружок були проблеми з понаднормовою вагою багажу. Тоді в мене і з’явилась ідея створити валізу з вбудованими вагами, яка б стала тією деталлю, що доповнює образ красивої самодостатньої жінки.

Яна: Це, безумовно, Токіо. Я приїхала туди на 2 місяці по роботі, а лишилась на цілий рік. Це місто — абсолютна любов. У ньому гармонійно співіснують, взаємно проникаючи одне в одного, сучасність і старовинні японські традиції, які підкорили моє серце раз і назавжди.

 

 

Денис: Напевно, це моя найперша мандрівка в Ізраїль. Тоді я відчув смак подорожей. З тих пір вони стали невід’ємною частиною мого життя. Ще хочу повернутися в США і проїхатись на кабріолеті від Каліфорнії до Флориди в компанії крутих хлопців. Як в американському кіно, але наяву.

Санта: Якщо спробувати виділити одну країну, то це Японія. Це зовсім інша планета, тому в пам’яті лише абсолютний захват від мандрівки! Також яскраві спогади пов’язані з ПАР та регіоном Серенгеті в Африці. Ще на постійній основі, без будь-яких «але», люблю Італію та південь Франції.

Фаїна: Таких моментів і спогадів настільки багато, що складно виділити щось одне. Найкрутіше те, що ми вміємо брати від життя лише кращі згадки, а погані з часом викреслювати з пам’яті.

 

 

 

Про тревел-мрії

Яна: : Я ніколи не була в Ісландії, Австралії та Новій Зеландії. Це щось таке далеке, дике й екзотичне… Страшенно хочу потрапити у кожну з цих країн.

Аліна: Це Африка. Погодувати жирафів, вирушити на сафарі та політати на повітряній кулі… А ще хочу потрапити в Болівію на біле озеро Уюні. Його краєвиди заворожують.

Денис: В цьому році я хотів побувати в Тоскані, Південній Африці та Південній Кореї. Сподіваюсь, скоро з’явиться можливість реалізувати цей план.

Санта: Зараз мені дуже хочеться вирушити кудись далеко й провести час з родиною, дітьми та друзями. Наприклад, на Мальдіви.

 

 

Фаїна: Моя ідеальна мандрівка — це те, як я дивлюсь на світ і яким бачу його. Намагаюсь у всіх моментах знаходити позитив, тому кожна подорож для мене — незабутня.

А якщо помріяти, то хотілося б поїхати з подругами на Міконос чи Ібіцу, де ми всі разом зможемо відпочити, потанцювати, відпустити втому. Нещодавно мали таку пригоду в Одесі і зрозуміли, що це реально працює. Тепер хочемо повторити такий досвід десь за кордоном.

 

 

Коли з вами ідеальна валіза Have A Rest, тревел-настрій з’являється сам собою. Пакуємо валізу Have A Rest і тиснемо на газ — назустріч новій пригоді.

2021 © Всі права захищено