PRE-ORDER

Для всіх бажаючих ми з радістю допоможемо оформити передзамовлення за спеціальною ціною — зі знижкою 17%.

 

Умови здійснення передзамовлення:

Повна оплата до 23.10.2022.

 

Орієнтовна дата прибуття поставки валіз — 01.11.2022.

Attention!
Данный товар отсутствует на складе и будет доставлен вам из Украины
в срок от 14 до 45 дней.
Будут ли для вас комфортны такие сроки доставки?
Нет, удалить товар из корзины
Да, сроки доставки подходят
Замовлення в один клік
Введіть ваші контактні дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Ваша країна
ua
Ваш кошик
Загальна сума:
0,00 $
Оформити замовлення
Умови використання сайту

Дата останньої публікації: 01/11/2022

Ці Умови використання сайту (“Умови”) регулюють використання сайту have-a-rest.net (“Сайт”). 

Сайт належить і підтримується “Have A Rest”. Під термінами “Have A Rest”, “ми” мається на увазі фізична особа - підприємець Долінін Єгор Вікторович (РНОКПП — 2605312099), зареєстрований за адресою 61009, Харківська обл., м. Харків, вул. Харківська, буд. 82, кв. 9.

Ці Умови складають юридично зобов'язуючий договір між вами («ви» або «користувач») і Have A Rest. Have A Rest пропонує вам Сайт, включаючи всі дані, інструменти і послуги, доступні на Сайті, за умови прийняття вами всіх умов і правил, викладених у цьому документі.

Купівля представлених на Сайті товарів здійснюється відповідно до Умов продажу, які є невід’ємною частиною цього документу.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами. Відвідуючи або використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь з Умовами у повному обсязі. Якщо ви не згодні з Умовами, будь ласка, припиніть використання Сайту.

Збір та використання персональних даних у зв'язку з використанням вами Сайту здійснюються відповідно до Повідомлення про обробку персональних даних.

Якщо у вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або функціонування Сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Зміст

 1. Повна угода
 2. Права інтелектуальної власності і контент
  1. Контент
  2. Користувацький контент
 3. Ваш акаунт
 4. Електронна комунікація
 5. Інформація на Сайті
 6. Посилання на сторонні сайти
 7. Застосовне право і вирішення спорів
 8. Відмова від гарантій
 9. Обмеження відповідальності
 10. Відшкодування збитків
 11. Внесення змін до Умов
 12. Контактна інформація

1. Повна угода

Ці Умови та будь-які правила, включаючи Повідомлення про обробку персональних даних і Умови продажу, опубліковані на цьому Сайті, складають повну угоду між вами і Have A Rest. 

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судових та адміністративних провадженнях у зв'язку з використанням Сайту в тій же мірі, що й інші документи і записи, які були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ви гарантуєте, що маєте повну дієздатність або використовуєте Сайт з дозволу та за участі ваших батьків або опікунів.

2. Права інтелектуальної власності і контент

2.1. Контент

® Зареєстрований знак для товарів і послуг “Have A Rest”. Всі права захищені.

Всі права на об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, зокрема, тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, іконки, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення тощо (“Контент”) є або власністю Have A Rest або публікуються з дозволу відповідного правовласника.

Знаки для товарів і послуг, логотипи, комерційні найменування (“Торговельні марки”) є охоронюваними торговельними марками. Будь-яка публікація даних на цьому Сайті не може тлумачитися як надання будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, розміщеної на Сайті. Суворо забороняється будь-яке використання торговельних марок, що містяться на цьому Сайті, а також будь-якого іншого Контенту на Сайті, за винятком випадків, обумовлених цими Умовами.

Якщо ви дотримуєтесь Умов, Have A Rest надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію, без права на субліцензію та передання, на: 

 • використання Сайту з ваших персональних пристроїв на передбачених у цьому документі умовах; та 
 • доступ до та перегляд будь-якого Контенту, розміщеного на Сайті або за допомогою нього, виключно для особистого некомерційного використання.

Забороняється відтворювати, публікувати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою або незаконною метою без нашого попереднього письмового дозволу. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих із Сайту.

У випадку оновлення Сайту витакож погоджуєтеся дотримуватися всіх опублікованих на Сайті додаткових умов. Have A Rest, її ліцензіари і постачальники контенту зберігають право власності на матеріали, що публікуються на Сайті, включаючи всі суміжні права на інтелектуальну власність, і надають згадані матеріали на підставі відповідної ліцензії, яку Have A Rest може анулювати в будь-який час. 

Забороняється несанкціоноване використання (наприклад, для маркетингових цілей) опублікованої на Сайті контактної інформації. Забороняється використання будь-якого апаратного або програмного забезпечення, призначеного для втручання в роботу або порушення нормальної роботи Сайту, а також для прихованого перехоплення модулів, даних або особистої інформації з Сайту. Ви погоджуєтесь не переривати і не робити спроб перервати роботу Сайту будь-яким способом. Have A Rest залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення обмежити або припинити доступ до Сайту для вас. Таке припинення доступу або можливості використання не скасовує і не впливає на інші права вимоги або право на компенсацію, на які Have A Rest може претендувати відповідно до законодавства.

2.2. Користувацький контент

Ви можете залишати коментарі та відгуки на нашому Сайті (“Користувацький контент”). Ця інформація повинна:

 • бути правдивою і достовірною, не вводити інших користувачів в оману;
 • не містити несанкціонованої реклами, спаму або інших форм нав'язування програмні віруси, політичну агітацію, комерційні запрошення;
 • не містити образ особистого, політичного, етичного чи релігійного характеру тощо;
 • не містити нецензурну лексику будь-якою мовою;
 • не розпалювати ненависть на будь-якій основі;
 • не містити дискримінацію, погрози, непристойні зауваження, мати сексуальний характер;
 • не спонукати до порушення закону, прав інших осіб;
 • не містити персональні дані та конфіденційну інформацію третіх осіб (зокрема, користувачів Сервісу).

Ми залишаємо за собою право (але не зобов'язання) видаляти або редагувати Користувацький контент.

Публікуючи Користувацький контент, ви даєте Have A Rest свою згоду на його використання в наших маркетингових цілях.

4. Електронна комунікація

Ми можемо надсилати вам електронні повідомлення (в тому числі комерційного характеру) на вказані вами контактні дані щодо, зокрема:

 • замовлених товарів (договори, документи, квитанції тощо);
 • оновлення Сайту та товарів; 
 • інформацію щодо транзакцій.

Ви можете відмовитися від отримання комерційних електронних повідомлень від нас, слідуючи інструкціям, наведених у таких повідомленнях.

5. Інформація на Сайті

Розмір деяких товарів на нашому Сайті може здаватися трохи більшим чи меншим, ніж їх фактичний розмір, через налаштування екрану і методики фотографування. Іноді товари можуть бути зображені у збільшеному розмірі з метою чіткої демонстрації деталей, а іноді у зменшеному розмірі для того, щоб показати виріб у повному розмірі.

6. Посилання на сторонні сайти

Деякі функції Сайту передбачають використання сторонніх сервісів, які ми не контролюємо. 

Ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких сторонніх сервісах. Ви використовуєте такі сторонні сервіси на свій ризик. 

Звертаємо увагу, що до вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політики. Ми ні в якому разі не несемо відповідальності за персональні дані, що обробляються сторонніми сайтами і сервісами.

7. Застосовне право і вирішення спорів

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Сайті або ваше використання Сайту суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сайт не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї юрисдикції та їх дотримання.

У разі виникнення спору між вами та Have A Rest, він повинен вирішуватися шляхом переговорів, а якщо це неможливо — спір повинен бути переданий для вирішення до національного суду України.

8. Відмова від гарантій

Сайт надається на умовах «як є». Якщо інше явно не передбачено цими Умовами або іншими політиками, Have A Rest відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Сайту, його функціоналу та Контенту, включаючи, без обмежень, гарантії придатності для певної мети і непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб чи інших прав.

Ми не даємо жодних обіцянок або гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності, безперервності роботи Сайту, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Сайт не містить вірусів або інших шкідливих елементів.

9. Обмеження відповідальності

Have A Rest не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, Контент, доступні через Сайт, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті, ціні або інших матеріалах.

Ні в якому разі Have A Rest, її засновники, співробітники, підрядники або агенти не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, присуджені та побічні збитки, включаючи упущену вигоду, втрату даних або пошкодження власності, пов'язані з використанням або неможливістю використання Сайту; за шкоду, що виникла в результаті використання отриманої за допомогою Сайту інформації, завдану внаслідок дефекту в придбаній на Сайті продукції, а також в результаті помилок, дефектів і перебоїв в роботі Сайту, навіть якщо Have A Rest була повідомлена про можливість таких збитків.

Вищевикладена відмова від відповідальності застосовується в обсязі, максимально допустимому застосовним законодавством. Ви можете мати інші права, передбачені законодавством.

10. Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити Have A Rest, її засновників, партнерів, співробітників, підрядників і агентів, від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов'язаних або таких, що виникають в результаті:

 • порушення вами будь-якого з положень цих Умов;
 • вашого використання / неналежного використання Сайту, контенту, функцій, доступних або товарів Have A Rest, придбаних через Сайт; 
 • порушення вами законів або прав третіх осіб.

Ми вживатимемо заходи впливу у випадку порушення користувачами цих Умов, включно із забороною використання Сайту та придбання товарів. Ми можемо вимагати відшкодування завданої нам шкоди.

11. Внесення змін до Умов

Have A Rest має право на власний розсуд і в будь-який час змінювати, доповнювати або видаляти положення цих Умов, повністю або частково, шляхом публікації на Сайті відповідних відредагованих положень. Користувач зобов'язаний періодично перевіряти Сайт на предмет відповідних змін в Умовах. Подальше використання вами Сайту після внесення змін до тексту Умов означає, що ви погоджуєтеся з такими змінами.

У разі внесення суттєвих змін до Умов відповідне повідомлення буде опубліковано на домашній сторінці цього Сайту. Змінені положення Умов набирають чинності через 14 днів після публікації нової редакції Умов.

12. Контактна інформація

Якщо у вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або Сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами:

 • Електронна пошта: info@have-a-rest.com.ua
 • Телефон: +380 (66) 116 40 01
 • Адреса для листування: м. Київ, вул. Олени Теліги, 4
2023 © Всі права захищено
digital агентство Adcore