PRE-ORDER

Для всіх бажаючих ми з радістю допоможемо оформити передзамовлення за спеціальною ціною — зі знижкою 15%:

  • Розмір S з вбудованим USB-портом 6000 грн 5100 грн
  • Розмір M з вбудованими вагами 6400 грн 5440 грн
  • Розмір L з вбудованими вагами 6900 грн 5865 грн

Умови здійснення передзамовлення:
Повна оплата до 22.02.2021
Орієнтовна дата прибуття поставки валіз — 22.02.2021 (плюс-мінус 7 днів).

Замовлення в один клік
Введіть ваші контактні дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Ваш кошик
Загальна сума:
0 ГРН
Оформити замовлення
HAVE A REST X POCHE JEWELRY:
КУЛОН ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ FLY ME
HAVE A REST X POCHE JEWELRY:
КУЛОН ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ FLY ME

Символ любові до подорожей — який він? Квиток в одну сторону, рюкзак, що об’їздив з тобою півсвіту, дорожня мапа? Ми спробували знайти універсальний знак і втілити його у прикрасі. Такій, котра завжди була б з тобою і нагадувала про те, як важливо дивитись на світ з відкритим серцем. Тому презентуємо особливу колаборацію з Poche Jewelry для всіх, хто скучив за пригодами.

Представляємо вам кулон у вигляді літака Fly Me, який можна придбати разом з браслетом чи ланцюжком. Вироби створені з латуні і покриті 14-каратним золотом і білим родієм.

«Подорожі розкривають в нас величезну гаму почуттів, дозволяють отримати новий досвід, відчути натхнення, а завдяки новим враженням і відкриттям дослідити не лише зовнішній світ, а й свій внутрішній. Кулон у вигляді літака, створений в рамках нашої колаборації, символізує мрію, безмежність, міць, грацію, внутрішню свободу і, звісно ж, нашу любов до подорожей», — розповідають співзасновниці Poche Jewelry Тетяна Браілова і Надія Сьомик.

«Ми хотіли, щоб символ мандрів був з нами завжди, не дивлячись на те, що відбувається зараз у світі. Адже спогади про минулі подорожі і мрії про майбутні — назавжди у нашому серці», — додає засновниця Have A Rest Аліна Долініна.

Прикраси можна придбати на сайті Have A Rest. На честь запуску колаборації діє унікальна пропозиція: при покупці сета, що складається з будь-якої валізи та прикраси, покупець отримає знижку -30%.

2021 © Всі права захищено