PRE-ORDER

Для всех желающих мы с радостью поможем оформить предзаказ по специальной цене - со скидкой 10%

Для Wonder Ocean стоимость:

  • Размер S со встроенным USB-портом и Power bank 4900 грн* 4410 грн;
  • Размер M со встроенными весами 5400 грн* 4860 грн;
  • Размер L со встроенными весами 5900 грн* 5310 грн;

Для Sunny Lemon стоимость:

  • Размер S со встроенным USB-портом и Power bank 4900 грн 4410 грн;

Условия осуществления предзаказа: полная оплата до 15.09.2019 на карточку Приват Банк

Поставка 15.09.19 (-/+ 7 дней).

Замовлення в один клік
Введіть ваші контактні дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Ваш кошик
Загальна сума:
0 ₴
Оформити замовлення
Купити в один клік
Перейти до каталогу
"ПОЛНЫ ЛЮБВИ" — спільний проєкт Have A Rest x LITKOVSKAYA
"ПОЛНЫ ЛЮБВИ" — спільний проєкт Have A Rest x LITKOVSKAYA

До дня всіх закоханих український бренд смарт-валіз і аксесуарів для подорожей Have A Rest презентує колаборацію з LITKOVSKAYA.

Проєкт присвячений любові у всіх її проявах: батьківській, дружній та подружній. Любові повсякденній і незвичайній, любові піднесеної та тієї, яка проявляється у найдрібніших вчинках, любові до подорожей або до тиші. Досвіду, який вчить, багажу, який несеш за плечима та містам, які надихають.

У проєкті взяли участь стилісти В'ячеслав та Iрина Дюденко, фотограф Ксенія Каргіна, керівник проєкту "Кураж Базар" Олена Гудкова з сином, художники Василь та Іван Костенко, а також легенда вітчизняного альпінізму Тетяна Яловчак. Всі вони розповіли про те, як в їх житті пов'язані любов, натхнення і подорожі.

 

Василь та Іван Костенко
Арт-дует Braty

"Любов і подорожі схожі, тому що це зіткнення світів. Коли зустрічаєшся з новою людиною або новою країною — це завжди відчуття ейфорії, хвилювання, трепет від пізнання чогось нового."

 

Подорож це про зовнішнє чи про внутрішнє?

Це взаємопов'язано, важливий баланс.

Топ-3 ваших незабутніх пригод?

По натхненню — це Нью-Йорк, острів Пангкор в Малайзії, де немає людей і порожні пляжі і, звичайно ж, улюблена Португалія, для нас це країна, де у всіх дуже добрі очі.

Любов і подорожі схожі, тому що...

Це зіткнення світів. Коли зустрічаєшся з новою людиною або з новою країною — це завжди відчуття ейфорії, хвилювання, трепет від пізнання чогось нового.

Що ви обов'язково берете з собою у поїздку?

Ми створили свої листівки з колажами, які ми робили у різний час, а потім показували їх на виставках у Франції, Німеччині та Польщі. Завжди беремо їх з собою і даруємо їх у подорожах.

Якби ваші відносини можна було б назвати країною, якими б вони були?

Україна. Адже ми живемо тут, ми відчуваємо її, тут наше коріння і наш характер.

Яку поїздку можна назвати метафорою життя?

Для нас такою поїздкою став Амстердам: там було й багато пригод, і сварки, і розставання — і весело, і погано одночасно. Як саме життя, це супер класно, це сльози та любов.

Між вами існує сильний зв'язок, як він змінювався з дитинства?

Здається, у всіх таке буває: ти вирушаєш з людиною у подорож — і кожен розкривається з іншого боку, ви стаєте або ближче, або взагалі потім не спілкуєтеся. Так ось наше життя — це суцільна подорож, яка дуже сильно нас зблизила. Ми стали ближче і з віком почали більше цінувати одне одного.

Що для вас " ПОЛНЫ ЛЮБВИ"?

Коли ти внутрішньо наповнений і натхненний любов'ю, коли тобі хочеться віддавати, співати та танцювати, коли закоханий і відчуваєш тепло десь у животі.

 

Ксенія Каргіна
Фотограф

"Важко знайти більш інтернаціональне і менш географічно залежне переживання, яке взагалі не вимагає ніяких додаткових пояснень і поза будь-яких традицій і культури, ніж любов. Любов — це любов і крапка."

 

Якби б ви прокинулися у світі, де не існує фотографії, яку б іншу сферу ви б обрали?

Якщо чесно, цікава будь-яка сфера, де є можливість торкатися до прекрасного і спілкуватися з людьми, що надихають. Я б із задоволенням була архітектором, журналістом, сомельє — також чудовий напрямок.

Що для вас найцінніше у процесі творчості?

Так захопливо вести ідею від початку до кінця, бачити, як плід фантазій і розумових процесів знаходить форму в матеріальному світі. Вау! Чи це не диво?

Як відрізняється любов і її прояви у різних країнах, які ви відвідували?

Здається, більш інтернаціонального і менш географічно залежного переживання, яке взагалі не вимагає ніяких додаткових пояснень і поза будь-яких традицій і культури важко і знайти. Любов — це любов і крапка.

Подорож — це про зовнішнє чи про внутрішнє?

Я думаю, справжня подорож завжди і про те, і про інше одночасно або паралельно. А ще це про "вгору" і про "вниз", про "право" чи "ліво", скоріше не про звідки, а про куди, і завжди до себе.

Три найбільш пам'ятних пригоди?

Перша — Амазонка! Це неймовірні нічні джунглі, друзі, з якими хоч на край світу. Також подорож до Болівії, такого я в житті не бачила: Потосі, рожеві озера, фламінго, пустелі та шлях через Королівство Мустанг в Арктику і Чад — кожне, якщо чесно, як маленьке життя, завжди зав'язана на людях, які поруч, завжди про те, що світ в рази прекрасніше і добріше навіть самої сміливої ​​моєї фантазії.

Що обов'язково берете з собою в поїздку?

Фотоапарат, гроші, документи та шовкове плаття — you never know.

Любов і подорожі схожі, тому що...?

Любов і подорожі — найкоротша дорога, щоб впустити в себе цілий новий світ.

Найромантичніше місто або місце у світі?

Здається, місце романтиці знайдеться і серед айсбергів, і на нічній дюні, загубленої у пісках Сахари, і в Києві — було б бажання.

Шлях — це шосе або гірський підйом?

Це бадьорим кроком в обраному напрямку.

Якби ви були країною, то якою?

Здається, я перебуваю десь у Південній Америці між Перу і Болівією, з повноводними ріками Амазонки, нескінченними плато і загадковими різнокольоровими пустелями з невеликою філією десь глибоко у Тибеті.

Яку поїздку можна назвати метафорою життя?

Думаю, що кожну.

Що для вас "ПОЛНЫ ЛЮБВИ"?

Про стан відносин зі світом.

Якщо квиток в одну сторону, то куди?

На Марс або Тибет, що по суті, одне і те ж.

Нова подорож це завжди...

Новий ти.

 

Олена Гудкова і син Матвій
Керівник проєкту "Кураж Базар"

"Любов переможе все, любов — це дуже сильний елемент навчання і пізнання світу. Любов це і є подорожі, а подорожі є любов."

 

У чому ви схожі з Матвієм, які ви бачите відмінності між вами?

Я рада, що мій син так само, як колись я в дитинстві, багато часу проводить на вулиці. Мені важливо усвідомлювати, що Матвій тісно спілкується зі старшими і молодшими хлопцями і, ми живемо в місці, де між будинками немає парканів, це рідкість зараз. Те, що нас відрізняє, так це той факт, що я росла без батька, а Матвій у повноцінній сім'ї.

Що для вас безумовна любов?

Думаю, безумовну любов я змогла випробувати тільки до дитини, і дорослішаючи, я починаю відчувати її до своєї матері. Звичайно ж, у відносинах з чоловіком для мене це не так. Відносини з чоловіком для мене — це певні знаки уваги, які дуже важливі. І я думаю, що безумовна любов у дорослих відносинах пари, партнерів, не обов'язково чоловіка та жінки, настає з прийняттям, набагато пізніше ніж через 5 років шлюбу.

Якби ваші відносини можна було б назвати країною, якими б вони були?

Італія!

Чому навчив вас син?

Матвій навчив і продовжує вчити нас терпимості. Завдяки любові реакція на будь-яке подразнення пом'якшується і, надалі, ти стаєш терпляче не тільки до своєї дитини, але і до інших людей. Взагалі, я вважаю, що любов переможе все, любов — це дуже сильний елемент навчання і дуже сильний елемент пізнання світу.

Що для вас "ПОЛНЫ ЛЮБВИ"?

Для мене це почуття, коли я валяюсь з дитиною, чоловіком, собакою — все класно. Коли п'ю вино, на вулиці +25, вечоріє і мені дуже добре. Почуття спокою для мене і є — "ПОЛНЫ ЛЮБВИ".

Найсильніше почуття, яке ви коли-небудь відчували?

Неймовірний момент після народження дитини, коли я стала його розглядати та поклала його до грудей.

Якщо є квиток тільки в один кінець, куди б ви відправились?

Хотілося б вірити, що мені не доведеться робити такий вибір, і я буду завжди досить вільною і незалежною людиною, щоб мати можливість повернуться туди, де мене чекають.

Нова подорож — це завжди...

Новий альбом у телефоні на 150 мільйонів фотографій, які потім неможливо видалити.

Подорожі це завжди про зовнішнє чи внутрішнє?

Подорожі, як і психолог, завжди грають різну роль: іноді можна просто поїхати, щось подивитися, змінити картинку, а можна втекти від самого себе, в надії на нове життя, що саме там, все зміниться. Зараз для мене подорожі це скоріше зовнішнє, тому що внутрішньо я можу відпочити де завгодно, і у себе вдома, і читаючи книгу або просто відволіктися від робочих справ. Це зовнішнє, тому що зараз ми показуємо Матвію світ через подорож.

Топ-3 ваших незабутніх пригод?

Це наші подорожі у Барселону, Нью Йорк. Ще одне пам'ятна пригода чекає нас у цьому році, коли ми, нарешті, зберемося у Таїланд.

Що обов'язково потрібно взяти у подорож?

Банківську карту, речі першої потреби для дитини, навушники, і хороший штопор.

Любов і подорожі схожі?

Так, любов це і є подорожі, а подорожі є любов!

Найромантичніше місто на планеті?

Для мене це Барселона і Нью-Йорк. Все залежить, звичайно ж, від обставин, але в цих містах нам було добре.

 

В'ячеслав та Ірина Дюденко
Стилісти і засновники школи "D2"

""ПОЛНЫ ЛЮБВИ" — це любов у всіх її проявах, любов до людини, любов до мистецтва, любов до себе зрештою. Ми живемо для того, щоб себе реалізувати, себе любити необхідно та важливо."

 

Подорожі це про зовнішнє чи внутрішнє?

І. Для мене це внутрішнє наповнення, воно пов'язане зі зміною і візуалізацією нових об'єктів, архітектури, людей, стану, кольору, форми. Є міста, у які я готова повернутися ще раз, а іноді побувати там достатньо лише одного разу.
В. Я думаю, це і те, і інше. Ми були у різних країнах та у різних куточках світу — будь ти в Японії, Бразилії чи в Арабських Еміратах, ці країни тебе наповнюють, огортають своїм зовнішнім — і відбиваються чимось новим всередині.

Топ-3 ваших незабутніх пригод?

В. Для мене дуже важливий Париж, з ним дуже пов'язана моя професійна діяльність. Також Рим, як таке, дуже потужне до асоціацій місто, а в Японію я буду повертатися з задоволенням багаторазово, тому що філософія цієї культури допомагає мені знайти гармонію у себе вдома.

Найромантичніше місце у світі?

І. Я б хотіла зараз поїхати на такий острів, де весь час можна присвятити тільки собі та людині, яка з тобою поруч. Місце поза цивілізацією, де залишилася незаймана природа і не було зв'язку із всесвітом.

Для вас любов і подорожі схожі?

В. Зміна обставин завжди оновлює будь-які варіанти взаємин, це обов'язково потрібно. Ми корінні кияни, але навіть тут ми намагалися жити у різних районах, щоб відчути місто по-різному.
І. Звичайно, наприклад, на Мальдівах було дуже романтично, там ми відзначили 10 років подружнього життя.

Що обов'язково взяти в поїздку?

І. Валізу, сонцезахисні окуляри, улюблену майку, яка з тобою замість будь-яких готельних халатів і, звичайно, подушку для літака.

Якби ваші відносини були б країною, то якою?

І. Це стара Європа, але не Франція і не Італія — ​​можливо Голландія нам ближче, вона про свободу і толерантність. Все-таки є умовності в італійців, є певна манірність у англійців, французи теж дуже специфічні. А голландці спокійно сприймають будь-яку позицію, вони раціональні, грамотні, спокійні, толерантні.

Яку поїздку можна назвати метафорою життя?

В. У нас був тур кількома країнами: Австрія, потім Швейцарія і Франція, а потім ми знову повернулися до Австрії. Це було як у казці "12 місяців": ми виїжджали з Австрії в -15 градусів, приїхали до Швейцарії — а там вже плюс, потім в Леон — в +14. Всього за 4-6 годин на поїзді.

Що для вас "ПОЛНЫ ЛЮБВИ"?

І. Це любов у всіх її проявах, любов до людини, любов до мистецтва, любов до себе врешті решт. Ми живемо для того, щоб себе реалізувати, себе любити необхідно та важливо.

 

 

Тетяна Яловчак
Перша українка, яка підкорила сім найвищих вершин континентів,
серед яких Еверест, Антарктида, Аляска

""ПОЛНЫ ЛЮБВИ" — це коли ти настільки наповнений, що можеш ділитися. Не можна щось дати, якщо у тебе цього немає. Не можна дати любов, якщо у тебе її немає. Хай говорять про егоїзм — але якщо ти себе не любиш, як же ти поділишся любов'ю?"

 

Подорож — це про зовнішнє чи про внутрішнє?

Починалося про зовнішнє. Коли я починала мандрувати, отримати візу в Європу було складно. Спочатку я літала у Єгипет, Шрі-Ланку, у самі туристичні напрямки — щоб напрацювати собі поїздки та підвищити шанси на візу. Потім почала літати у Європу, але мені було довго все одно куди — аби літати.
Згодом це перейшло у внутрішнє, я стала підходити до поїздок усвідомлено, розуміючи, чого хочу. Зараз відчувається глибина.
Найкращий приклад — це подорож у гори. Вони вчать тебе слухати тишу. Багато хто йде в гори з музикою, бавитися, співати. Мої перші сходження були з альпіністами ще старого загартування, коли з такими людьми просто сидиш — набираєшся від них мудрості та глибини, а гори ніби наповнюють тебе.

Які подорожі запам'ятовуються найбільше?

Кожна подорож щось перевертає. І я рада, що ні про одну подорож не шкодувала: “що хотілося б ще точно таке ж” або “шкода, що такого більше не буде”. Я завжди сприймаю поїздки як «дякую, що було».
Але якщо хочете знати, куди я можу повертатися нескінченно: обожнюю Домініканську республіку. Там танці на гарячому піску, «Куба лібре», «Санта лібре» або «Піна колада» для настрою і постійно усміхнені люди.

Що обов'язково берете з собою у поїздку?

Короткий відступ: коли я прилетіла на експедицію в Аконкагуа, не прилетів мій рюкзак з речами. Висотні черевики, термобілизна, гірські штани, куртка, окуляри, маска — усе обов'язкове екіпірування, якого має бути більше. А у мене попереду два тижні сходження, 7000 метрів. Щось я купила на місці, чимось зі мною поділилися — і я пройшла ці два тижні з мінімумом речей. Це був відмінний досвід, який показав, що все можливо і що головне у подорожах — це люди, паспорт і гроші.

Любов і подорожі схожі, тому що...?

Тому що це чиста емоція. Тому що все загострюється і стає смачнішим.

Найромантичніше місто або місце у світі?

Там де є море і сонце.

Шлях — це шосе або гірський підйом?

Гірський підйом, тому що мій шлях це тільки вгору.

Якби ваші відносини / ви були країною, то якою?

Куба! Тому що вона вільна.

Яку поїздку можна назвати метафорою життя?

Пам'ятаю, як я поверталася з Аляски — ця поїздка була така важка, і мені нескінченно хотілося бачити своїх рідних. В останній день, коли ми ще були на льодовику, і за нами після двотижневої відстрочки через негоду нарешті летів літак, але він ще не прилетів — я пам'ятаю, як хотіла побачити бабусю, маму і поцілувати їм руки. Я не знаю, може це від втоми, можливо у голові щось змінилося. Але я настільки хотіла їх побачити, що хотілося плакати.
Нехай це не метафора, але це подорож, у якій зі мною сталося важливе усвідомлення.

«ПОЛНЫ ЛЮБВИ» — про що це для вас?

Це коли ти настільки наповнений, що можеш ділитися. Не можна щось дати, якщо у тебе цього немає. Не можна дати любов, якщо у тебе її немає. Хай говорять про егоїзм — але якщо ти себе не любиш, як же ти поділишся любов'ю?

 

Творці про колекцію:

"У нашій команді ми переконані, що подорожувати та вбирати нові знання набагато приємніше і легше, коли ти сповнений любов'ю, тому ми абсолютно розділяємо цінності з LITKOVSKAYA і раді спільними зусиллями розширювати проєкт "ПОЛНЫ ЛЮБВИ". Хотілося б, щоб кожен наш мандрівник отримував максимум досвіду і натхнення, про це ми нагадуємо простою, але важливою фразою, — ділиться засновниця бренду Have A Rest Аліна Долиніна".

"Цінності наших брендів збігаються і ми раді представити вам ідеальний набір для подорожей, — коментує Лілія Літковська, — Ми б хотіли, щоб те, що у вас всередині підштовхнуло вас на авантюри, а очі й думки були повні сміливості".

Валізи Have A Rest x LITKOVSKAYA представлені у двох варіантах — темно-сірому Cool Grey і яскраво-жовтому Sunny Lemon кольорах, на кожному з яких принт "ПОЛНЫ ЛЮБВИ". Крім валіз в колекції також представлені: захисний чохол, сумка-кросбоді, вініловий рюкзак-шопер, подушка для подорожей, маска для сну, комплект органайзерів і чохли для окулярів. Нагадаємо, валіза в розмірі ручної поклажі має вбудований USB-порт і Power Bank в комплекті, а валіза для зареєстрованого багажу — вбудовані ваги, які допоможуть уникнути перевантаження до прибуття в аеропорт.

Колаборацію Have A Rest x LITKOVSKAYA можна придбати на сайті Have A Rest. Вартість валізи варіюється в залежності від її об’єму. Модель в розмірі S — 5900 грн, середня і велика від 6400 грн до 6900 грн.

2020 © Всі права захищено