PRE-ORDER

Для всіх бажаючих ми з радістю допоможемо оформити передзамовлення за спеціальною ціною — зі знижкою 900 грн.

 

Для Cool Grey та Sunny Lemon вартість:

  • Розмір S з вбудованим USB-портом і Power Bank 4900 грн 4000 грн;

Умови здійснення передзамовлення: повна оплата до 06.02.2020* на картку Приват Банк.

 

*Орієнтовна дата поставки 07.02.2020 (плюс-мінус 10 днів).

Замовлення в один клік
Менеджер зателефонує вам, дізнається всі деталі і сам оформить замовлення на Ваше ім'я
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
ua
Ваш кошик
Загальна сума:
0 ₴
Оформити замовлення
Купити в один клік
Перейти до каталогу
WHEREVER YOU GO:
фотоісторія by Have A Rest
WHEREVER YOU GO:
фотоісторія by Have A Rest

Бренд smart-валіз Have A Rest представляє новий кампейн, присвячений авантюризму та духу пригод. Зйомка стала справжнім маніфестом свободи пересування. Її головна ідея у тому, що іноді для пригод і класного відпочинку достатньо просто опинитися в новому та незвичному для себе місці.

«Цей проект народився разом із фотографом Ксенією Каргіною, котра знімає для Vogue Ukraine, Harper’s Bazaar, L’Officiel Ukraine і сама дуже любить подорожувати. Ксенія запропонувала створити фотоісторію про те, що пригода завжди поруч, буквально за рогом. У результаті вийшов маленький «серіал», котрий мотивує глядача якнайшвидше купити квиток у власну подорож», — розповідає засновниця бренду Have A Rest — Аліна Долініна.

В сучасному світі можна опинитися у будь-якому місці і в будь-який час. Головне — бути готовим до чудес та вміти їх помічати, а про багаж потурбується Have A Rest.

«Мрія про пригоди — родом із дитинства, а перетворення мрії у реальність — завжди питання волі. Ось наша фотоісторія про те, щоб просто взяти валізу в руки та вигадати собі маленьку подорож. Чи велику — як вам подобається. Адже за словами французького письменника та мандрівника Мішеля Песселя, пригоду можна тільки створити — безглуздо чекати на неї», — коментує кампейн фотограф Ксенія Каргіна.

Зйомка проходила на п’яти столичних локаціях: від Палацу одружень на ВДНГ до Київського моря. Головні герої історії — валізи у відтінках Sweet Marshmallow, Sunny Lemon, Red Kiss, Wonder Ocean та Cool Grey.

Над зйомкою працювали: фотограф — Ксенія Каргіна, стиль — Соня Солтес, MUA - Терезка Фрас, продюсер - Аня Ковальска.

Бренд Have A Rest був заснований Аліною Долініною у 2017 році та спеціалізується на виготовленні smart-валіз та аксесуарів для відпочинку. Характерна риса багажу Have A Rest — вбудований USB-порт та Power Bank у валізах в розмірі S (ручна поклажа), а також ваги у валізах в розмірах M та L.

2020 © Всі права захищено