PRE-ORDER

Для всіх бажаючих ми з радістю допоможемо оформити передзамовлення за спеціальною ціною — зі знижкою 20%.

 

Умови здійснення передзамовлення:

Повна оплата до 30.06.2022.

 

Орієнтовна дата прибуття поставки валіз — 27.06.2022 - 30.06.2022.

Attention!
Данный товар отсутствует на складе и будет доставлен вам из Украины
в срок от 14 до 45 дней.
Будут ли для вас комфортны такие сроки доставки?
Нет, удалить товар из корзины
Да, сроки доставки подходят
Замовлення в один клік
Введіть ваші контактні дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дякуємо за Передзамовлення!
Менеджер зателефонує вам, через кілька хвилин
Ваша країна
ua
Ваш кошик
Загальна сума:
0,00 $
Оформити замовлення
Умови використання сайту

Дата останньої публікації: 06/07/2021

1. Вступ

Ці Умови використання сайту (далі — «Умови») регулюють використання даного веб-сайту (далі — «Сайт»), розташованого за адресою https://have-a-rest.net/.

Сайт належить і підтримується фізичною особою-підприємцем Долініним Єгором Вікторовичем (РНОКПП — 2605312099), зареєстрованим за адресою 61009, Харківська обл., м. Харків, вул. Харківська, буд. 82, кв. 9 (далі — «Have A Rest»).

Ці Умови складають юридично зобов'язуючий договір між Вами і Have A Rest. При використанні нашого сайту Ваші права і обов'язки визначаються цими Умовами. Терміни «компанія», «ми», і «наш», які включені в контент цього Сайту, відносяться до «Have A Rest». Have A Rest пропонує Вам Сайт, включаючи всі дані, інструменти і послуги, доступні на Сайті, за умови прийняття Вами всіх умов і правил, викладених у цьому документі.

Купівля представлених на Сайті товарів здійснюється відповідно до Умов продажу, які є невід’ємною частиною цього документу.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами використання. Відвідуючи або використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтесь з Умовами у повному обсязі. Якщо Ви не згодні з Умовами, будь ласка, припиніть використання Сайту.

2. Повна угода

Цей Договір і будь-які правила, включаючи Політику конфіденційності і Умови продажу, опубліковані на цьому Сайті, складають повну угоду між Вами і Have A Rest щодо предмета цього Договору і замінюють собою будь-які попередні або існуючі письмові або усні угоди і домовленості, укладені між сторонами щодо предмета цього Договору. Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судових та адміністративних провадженнях у зв'язку з використанням Сайту в тій же мірі, що й інші документи і записи, які були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

3. Права інтелектуальної власності і використання матеріалів, розміщених на Сайті

® Зареєстрований знак для товарів і послуг "Have A Rest". Всі права захищені.

Всі права на об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті (тобто тексти, зображення та інші матеріали) є або власністю Have A Rest, або публікуються з дозволу відповідного правовласника.

Знаки для товарів і послуг, логотипи, комерційні найменування (далі — «Торговельні марки») є охоронюваними торговельними марками. Будь-яка публікація даних на цьому Сайті не може тлумачитися як надання будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, розміщеної на Сайті. Суворо забороняється будь-яке використання торговельних марок, що містяться на цьому Сайті, а також будь-якого іншого контенту на Сайті, за винятком випадків, обумовлених цими Умовами. Також необхідно мати на увазі, що Have A Rest буде активно відстоювати свої права на інтелектуальну власність в повній мірі, дозволеній законом, включаючи кримінальне переслідування у випадку серйозних правопорушень.

Весь контент цього Сайту (включаючи текст, дизайн, графіку, логотипи, значки, зображення, звукові записи, файлові завантаження, інтерфейси та програмне забезпечення, а також вибір і розміщення перерахованих елементів) є виключною власністю Have A Rest, його ліцензіарів і / або постачальників контенту. Контент Сайту охороняється відповідними положеннями законодавства про авторське право, про торговельні марки і іншими чинними законами. Вам надається можливість вільного перегляду Сайту, при цьому дозволяється виключно некомерційний доступ до, отримання або використання даних Сайту (включаючи будь-які тексти, зображення, аудіо, відео і т. п. (далі — «інформація»). Перераховані дії можуть виконуватися за умови, що всі позначення про авторські та інші права власності залишаються без змін. Жодна частина цього Сайту не може демонструватися або поширюватися з метою отримання комерційної вигоди, а так само редагуватися або включатися в інший проект, публікацію або веб-сайт. Категорично забороняється будь-яке інше використання контенту цього Сайту, включаючи його модифікацію, поширення, передачу, виконання, трансляцію, публікацію, завантаження, ліцензування та інженерний аналіз, а також продаж або компіляція на основі будь-яких даних, програмного забезпечення, товарів або послуг, отриманих з цього Сайту. Також категорично забороняється використання контенту цього Сайту, якщо це викликає конфлікт інтересів з Have A Rest. У випадку оновлення Сайту Ви також погоджуєтеся дотримуватися всіх опублікованих на Сайті додаткових обмежень. Компанія Have A Rest, її ліцензіари і постачальники контенту зберігають право власності на матеріали, що публікуються на Сайті, включаючи всі суміжні права на інтелектуальну власність, і надають згадані матеріали на підставі відповідної ліцензії, яку Have A Rest може анулювати в будь-який час. Have A Rest не гарантує і не заявляє, що Ваше використання матеріалів цього Сайту не порушить права не пов'язаних з Have A Rest третіх осіб.

Забороняється несанкціоноване використання (наприклад, для маркетингових цілей) опублікованої на Сайті контактної інформації. Забороняється використання будь-якого апаратного або програмного забезпечення, призначеного для втручання в роботу або порушення нормальної роботи Сайту, а також для прихованого перехоплення модулів, даних або особистої інформації з Сайту. Ви погоджуєтесь не переривати і не робити спроб перервати роботу Сайту будь-яким способом. Have A Rest залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення обмежити або припинити доступ до Сайту для Вас. Таке припинення доступу або можливості використання не скасовує і не впливає на інші права вимоги або право на компенсацію, на які Have A Rest може претендувати відповідно до законодавства.

4. Правові наслідки

Якщо компанія Have A Rest дізнається про порушення вами положень і умов цього документа, то компанія може негайно вжити належних заходів впливу. Такі заходи включають заборону використання послуг Have A Rest. Якщо в результаті згаданого порушення компанії Have A Rest було завдано збитків, компанія може самостійно вимагати справедливого відшкодування.

5. Ваш аккаунт

Для того, щоб отримати доступ до повного функціоналу нашого Сайту, вам може знадобитися створити особистий обліковий запис. Обліковий запис на нашому Сайті створюється і використовується відповідно до нашої Політики конфіденційності. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого облікового запису та пароля. Не передавайте свій аккаунт і пароль третім особам. Якщо вам менше 18 років, ви можете використовувати наш Сайт тільки з дозволу батьків або опікунів.

6. Відгуки, Коментарі та Електронна комунікація

Ви можете залишати коментарі та відгуки на нашому Сайті до тих пір, поки ваші відгуки і коментарі не є незаконними, непристойними, загрозливими, наклепницькими, такими, що порушують недоторканність приватного життя, порушують права інтелектуальної власності (включаючи права на рекламу) або іншим чином завдають шкоди. Ваші коментарі та відгуки не можуть містити програмні віруси, політичну агітацію, комерційні запрошення, масові розсилки або будь-які форми «спаму» або небажаних комерційних електронних повідомлень. Ви не можете використовувати несправжню адресу електронної пошти, видавати себе за будь-яку особу або організацію або іншим чином вводити в оману. Ми залишаємо за собою право (але не зобов'язання) видаляти або редагувати такий контент.

Залишивши відгук або коментар, ви даєте Have A Rest свою згоду на використання відгуку або коментаря в наших маркетингових цілях.

Ми маємо право відправляти Вам, користувачеві Послуг, в електронному вигляді повідомлення, договори, документи, квитанції, повідомлення та відомості, які стосуються Послуг, що надаються Сайтом компанії Have A Rest. Ми можемо надсилати згадану інформацію по електронній пошті або будь-яким іншим зручним для Вас способом, наприклад, за допомогою сервісів з обміну повідомленнями. Ви маєте право в будь-який момент відмовитися від отримання таких повідомлень.

7. Інформація на Сайті

Інформація, опублікована на цьому Сайті, надається виключно для загального ознайомлення. Хоча ми намагаємося забезпечити максимальну точність і оновлювати користувацький контент Сайту, ми не несемо відповідальності за неточність відповідних даних. Користувач не повинен покладатися на ці дані, і ми наполегливо рекомендуємо отримати додаткові рекомендації або вказівки, перш ніж здійснювати які-небудь дії на основі даних, опублікованих на Сайті.

Зокрема, слід звернути увагу, що розмір деяких товарів (далі — «Товари») на нашому Сайті може здаватися трохи більшим чи меншим, ніж їх фактичний розмір через налаштування екрану і методики фотографування. Іноді Товари можуть бути зображені у збільшеному розмірі з метою чіткої демонстрації деталей, а іноді у зменшеному розмірі для того, щоб показати виріб у повному розмірі.

8. Посилання на сторонні веб-сайти

Цей Сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Деякі з таких веб-сайтів підтримуються компанією Have A Rest або її афілійованим особами, а іншими володіють треті особи. Посилання надаються Вам для зручності і як додатковий вид доступу до інформації, що міститься на Сайті. Ми не обов'язково перевіряємо всю інформацію на сторонніх сайтах і не несемо відповідальності за користувальницький контент таких сайтів, а також будь-яких товарів і послуг, що пропонуються на них. Включення посилань на сторонні сайти не повинно розглядатися як підтвердження належності контенту цих сайтів. Використання Вами будь-яких сторонніх сайтів за такими посиланнями може регулюватися іншими положеннями. Have A Rest не несе відповідальності за будь-які збитки і шкоду, а також інші зобов'язання, що можуть виникнути в результаті використання Вами доступних по посиланнях сайтів.

9. Юрисдикція і чинне законодавство

Ці Умови і використання Сайту регулюються чинним законодавством України. Ви беззастережно погоджуєтесь з винятковою юрисдикцією національних судів України в разі виникнення судових проваджень в результаті застосування цих Умов або використання Вами цього Сайту. Ми розуміємо, що Ви можете отримати доступ до цього Сайту з будь-якої юрисдикції в світі, але у нас відсутня практична можливість запобігти такому доступу. Цей сайт розроблений відповідно до положень українського законодавства. Якщо який-небудь матеріал на Сайті або використання Сайту суперечать законодавству, яке на вас поширюється, це означає, що цей Сайт не призначений для Вас, і ми наполегливо просимо Вас припинити використання Сайту. Ви зобов'язані самостійно отримати інформацію про застосовне право у Вашій юрисдикції і самі несете відповідальність за його дотримання.

10. Гарантії та відмова від зобов'язань

Ви користуєтеся цим Сайтом виключно на свій ризик. Компанія Have A Rest не несе відповідальності, якщо інформація на цьому Сайті є неточною або неповною. Користувач приймає на себе ризик довіри до матеріалів Сайту. Таким чином, Ви погоджуєтеся з тим, що несете відповідальність за моніторинг будь-яких змін користувацького контенту Сайту.

Цей Сайт надається вам на умовах «як є». Компанія Have A Rest не дає ніяких гарантій — явних, таких, що маються на увазі, чи інших (включаючи можливі гарантії придатності для певної мети). Такі гарантії включають в себе, крім іншого, будь-які заяви, що матеріали на Сайті є повними, точними, надійними, своєчасними і такими, що не порушують права третіх осіб; що доступ до Сайту є безперервним і безпомилковим; що Сайт є захищеним; що будь-які поради або вказівки, отримані від компанії Have A Rest за допомогою Сайту, є точними і надійними. Таким чином, повністю відсутні будь-які зобов'язання щодо будь-яких таких заяв і гарантій. Компанія Have A Rest залишає за собою право в будь-який час обмежити або заборонити доступ до Сайту цілком, а також обмежити або заборонити доступ до будь-якої функції, модулю або частини Сайту.

11. Відповідальність

Компанія Have A Rest і інші сторони, які беруть участь у створенні та публікації Сайту від імені компанії, не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, витрати, шкоду, а також за зобов'язання, які можуть виникнути внаслідок:

  • використання і / або неможливості використання Сайту Have A Rest;
  • доступу до Сайту Have A Rest;
  • змін у контенті цього Сайту або іншого веб-сайту, доступного за посиланням на Сайті;
  • будь-якої дії, яку компанія Have A Rest виконує або не виконує в результаті електронних повідомлень, відправлених користувачем за адресою Have A Rest.

Компанія Have A Rest і інші сторони, які беруть участь у створенні та публікації Сайту, не несуть відповідальності за наступне: підтримку матеріалів Сайту і надання послуг на Сайті, а також за надання будь-яких виправлень, оновлень або публікацій на Сайті. Будь-які дані на Сайті можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

12. Гарантія захисту

У разі якщо компанії Have A Rest буде пред'явлений судовий позов через Ваші дії, Ви погоджуєтесь забезпечити відповідний правовий захист та обмежити нас від відповідальності. Ви погоджуєтеся захищати компанію Have A Rest і її співробітників, а також звільнити нас від усіх правових претензій, вимог та / або позовів (включаючи оплату за надання послуг юридичного характеру), які можуть виникнути в результаті ваших дій, використання або неправильного використання наших Послуг, а також в результаті порушення Вами цих Умов.

Компанія Have A Rest залишає за собою право організовувати свій правовий захист так, як ми вважаємо за потрібне, включаючи випадки, коли ви обмежуєте нашу відповідальність. Таким чином, Ви надаєте свою згоду співпрацювати з нами у нашій стратегії ведення судових справ відповідно до умов даного положення.

13. Внесення змін до Умов

Have A Rest має право на власний розсуд і в будь-який час змінювати, доповнювати або видаляти положення цих Умов, повністю або частково, шляхом публікації на Сайті відповідних відредагованих положень. Користувач зобов'язаний періодично перевіряти Сайт на предмет відповідних змін в Умовах. Подальше використання Вами Сайту після внесення змін до тексту Умов означає, що ви погоджуєтеся з такими змінами.

У разі внесення суттєвих змін до Умов відповідне повідомлення буде опубліковано на домашній сторінці цього Сайту, а змінені положення Умов вступають в силу через тридцять днів після такої публікації.

14. Заголовки розділів

Заголовки розділів в цих Умовах призначені виключно для зручності і не можуть використовуватися для обмеження або тлумачення положень цих Умов.

15. Автономність положень договору

Якщо будь-яке положення цього договору буде визнаним незаконним, неправомірним, таким, що не має юридичної сили або не підлягає виконанню, решта положень цього договору залишаються дійсними, юридично зобов'язуючими і підлягають виконанню у повному обсязі.

Контактна інформація

Якщо у Вас є питання або коментарі щодо Умов або використання цього Сайту, Ви можете зв'язатися з нами за:
Нашою поштовою адресою: Україна, Київ, вул. Кіото, 15, кв. 24, 02156.
Нашою електронною адресою: info@have-a-rest.com.ua

Обмеження відповідальності: Оригінальний юридично зобов'язуючий текст цього документа складено російською мовою і може бути перекладений на інші мови для зручності наших користувачів, які не володіють російською мовою. У разі наявності будь-яких розбіжностей між російською та іншими версіями, російська версія має пріоритет.

2022 © Всі права захищено